Akcja #przedsiebiorcysiewspieraja

Akcja #przedsiebiorcysiewspieraja

Już nie tylko rządowa tarcza antykryzysowa. Polscy przedsiębiorcy wzięli sprawy w swoje ręce i sami przygotowali tarczę ze zniżkami na swoje produkty i usługi.

W ostatnich tygodniach problemy przedsiębiorców się pogłębiają. Aby łatwiej przetrwać ten trudny czas przedsiębiorcy z Trójmiasta zaczęli się jednoczyć w ramach akcji #przedsiebiorcysiewspieraja. Akcję zainicjował prezes Taxomatic.

Do akcji są zaproszone wszystkie firmy, które przygotują atrakcyjną ofertę (obniżki, darmowe usługi) dla innych przedsiębiorców.

- Jako przedsiębiorcy sami musimy się wspierać, dlatego postanowiliśmy obniżyć cenę programu do księgowości i do zarządzania firmą do zera. System daje możliwość pracy zdalnej, a to dzisiaj dla wszystkich jest ważne - mówi Marcin Suchocki, CEO Taxomatic. 

Koniecznie podaj dalej wideo:


Urząd Miasta Gdyni o akcji: https://www.gdynia.pl/co-nowego,2774/wgdyni-przedsiebiorca-pomaga-przedsiebiorcy,548860

Aktualności

Porady Nowy portal na trudne czasy

Ministerstwo przygotowało nowy serwis informacyjny z poradami, jak poprawić sytuację swojej firmy w obliczu pandemii. Pojawiło się także bezpłatne narzędzie do weryfikacji strategii biznesowej swojej firmy.

7 Sierpień 2020

Program Ostatnie dni promocji: 6 miesięcy za darmo

Tylko do 31 lipca można zdobyć kod rabatowy uprawniający do korzystania z programu Taxomatic aż przez 6 miesięcy za darmo. To część specjalnej tarczy antykryzysowej, którą dla Klientów przygotował zarząd Taxomatic.

29 Lipiec 2020