Prezes Taxomatic: abonament za 0 zł dla księgowych i firm

Prezes Taxomatic: abonament za 0 zł dla księgowych i firm

Program do księgowości i zarządzania firmą Taxomatic będzie dostępny za 0 zł przez co najmniej pół roku. Decyzją zarządu, w związku z trudną sytuacją na rynku i zagrożeniem koronawirusem, abonament można obniżyć od 27 marca.

Jak skorzystać z promocji?

1. Wyślij maila na tarcza@taxomatic.pl.

2. Otrzymasz kod rabatowy.

3. Podczas płatności za pakiet wpisz kod - przedłuży ważność Twojego konta o 6 miesięcy.

4. To wszystko :) 


Taxomatic to platforma w technologii chmurowej, która umożliwia zdalną obsługę księgową i zarządzanie firmą bez osobistego kontaktu z księgową. 

- Chcemy w ten sposób pomóc biurom rachunkowym i przedsiębiorcom w tym trudnym czasie. Zdajemy sobie sprawę, że dzisiaj każdy wydatek jest dużym obciążeniem – mówi Marcin Suchocki CEO Taxomatic. – Poza tym chodzi nam o bezpieczeństwo naszych obecnych i przyszłych klientów.

Dziś nikt nie zwraca uwagi na to, że biura rachunkowe mimo kwarantanny muszą normalne pracować, a przedsiębiorcy którzy chcą zostać w domu i tak muszą zawieźć dokumenty do księgowej.


Z promocji mogą skorzystać nowi i obecni Klienci

Taxomatic to program w technologii online. Dzięki temu umożliwia pracę zdalną na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. Poza tym przekazywanie dokumentów odbywa się w pełni elektronicznie, bez kontaktu z księgową.

- To dziś prawdopodobnie najnowocześniejszy system do KPiR, Pełnej Księgowości, ale też do zarządzania firmą. To platforma chmurowa, działająca pod www, bez żadnych instalacji – dodaje Marcin Suchocki. – Dzięki temu umożliwia księgowej pracę zdalną nawet na domowym tablecie albo komórce. Z kolei przedsiębiorca zamiast jeździć do księgowej z dokumentami np. robi im zdjęcia smartfonem i wysyła elektronicznie do programu. Księgowa nie spotyka się z klientem, nie ma kontaktu z papierowymi dokumentami… Podobnie jest z Pocztą Polską. Kto dzisiaj chce stać w kolejce na poczcie? A wiele księgowych i przedsiębiorców nie ma wyjścia.

W Taxomatic wszystkie rodzaje listów Poczty Polskiej wysyłane są z poziomu programu, nawet te za potwierdzeniem odbioru.

Marcin Suchocki przyznaje, że choć program jest na rynku od dwóch lat, to jego optymalna wersja będzie gotowa w czwartym kwartale tego roku.

- W tym czasie zdobyliśmy dużą liczbę klientów: biur rachunkowych i firm, które z powodzeniem pracują w Taxomatic. Skupiliśmy się jednak na ich dodatkowych oczekiwaniach. W tej chwili trwają kolejne wdrożenia i testy – dodaje Suchocki. – Jednak ze względu na sytuację, w której się znaleźliśmy, a także możliwości naszego programu, postanowiliśmy udostępnić go za 0 zł już teraz.

Taxomatic nie wymaga instalacji, informatyków i dodatkowych serwerów. Żeby rozpocząć pracę wystarczy założyć konto na www.taxomatic.pl


Jak skorzystać z promocji?

1. Wyślij maila na tarcza@taxomatic.pl.

2. Otrzymasz kod rabatowy.

3. Podczas płatności za pakiet wpisz kod - przedłuży ważność Twojego konta o 6 miesięcy.

4. To wszystko :) 


 

Aktualności

Program Bilans zamknięcia w Taxomatic

Wprowadziliśmy nową funkcjonalność w programie Taxomatic pozwalająca na przeksięgowanie zapisów zamykających rok obrotowy.

26 Maj 2021

Program Biała lista podatników VAT w programie Taxomatic

Wprowadziliśmy nową funkcjonalność pozwalającą sprawdzić status podatkowy kontrahentów.

19 Maj 2021