Wszystkie wpisyProgramPorady
Przenieś dane ze starego programu księgowego do Taxomatic. Poznaj szczegóły! Program Przenieś dane ze starego programu księgowego do Taxomatic. Poznaj szczegóły!

Dodaliśmy opcję importowania danych dotyczących: kontrahentów, towarów i usług. To duże ułatwienie – od teraz możesz przenosić dane ze starych programów. Dzięki temu jeszcze szybciej zaczniesz pracę w nowocześniejszym programie.

12 Grudzień 2018

Zaawansowane filtry – jeszcze szybsze wyszukiwanie Program Zaawansowane filtry – jeszcze szybsze wyszukiwanie

Od teraz w każdym module Taxomatic znajdziesz jeszcze dokładniejsze fitry.

28 Listopad 2018

Polecony z Taxomatic już niedługo Program Polecony z Taxomatic już niedługo

Poczta Polska rozszerza swoją ofertę listów w formie elektronicznej. Już niebawem będzie można w ten sposób odbierać listy polecone. Oczywiście Taxomatic jest gotowy na automatyczne i bezpłatne rozszerzenie oferty.

13 Listopad 2018

Nowości: abonamenty dla księgowych, import wyciągów bankowych Program Nowości: abonamenty dla księgowych, import wyciągów bankowych

Od teraz biura rachunkowe mogą płacić za pojedynczego klienta lub korzystniej cenowo – zakupić abonament na wybraną liczbę firm. Jeśli księgowy obsługuje 20 firm zapłaci za nie abonament 50 zł miesięcznie. Niezależnie od tego, jaki rodzaj księgowości mają firmy klientów (KPiR, pełna księgowość).

8 Listopad 2018

Odświeżony panel dla biur rachunkowych Program Odświeżony panel dla biur rachunkowych

Wprowadziliśmy kilka nowych elementów w panelu dla księgowych. Dzięki nim łatwiej będzie zapanować nad dokumentami i usprawnić komunikację między pracownikami.

25 Październik 2018

Nie przegap kolejnych porad dla przedsiębiorcy!

Kolejne wpisy i artykuły dostarczane prosto na Twoją skrzynkę email.
Zapisz się już dziś do newslettera.

Architekci innowacji Pulsu Biznesu – wśród nich Taxomatic Program Architekci innowacji Pulsu Biznesu – wśród nich Taxomatic

Miło nam poinformować, że Taxomatic zakwalifikował się do finału konkursu „Architekci Innowacji” organizowanego przez Puls Biznesu, EY, Santander, Synthos i PKP Energetyka.

23 Październik 2018

Sprawdź nowy panel i funkcje Taxomatic Program Sprawdź nowy panel i funkcje Taxomatic

Rabaty, inteligentne podpowiedzi i nowy wygląd programu - sprawdź, jak ulepszyliśmy Taxomatic, uwzględniając sugestie użytkowników.

17 Wrzesień 2018

Poczta Polska razem z Taxomatic wysyłają cyfrowe listy Program Poczta Polska razem z Taxomatic wysyłają cyfrowe listy

Tradycyjne listy wysyłane z programu komputerowego to nie przyszłość, ale realna oferta dostępna dla każdego. Dzięki niej prowadzenie codziennej działalności staje się dużo prostsze. Takie rozwiązanie proponuje program do księgowości Taxomatic – wszystko dzięki współpracy z Pocztą Polską.

4 Wrzesień 2018

Nowoczesny moduł środków trwałych Program Nowoczesny moduł środków trwałych

Zakończyliśmy testy i właśnie oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesny moduł środków trwałych. Mamy nadzieję, że rozwiązania, które proponujemy pomogą usprawnić pracę w naszym programie. Powstały one na podstawie sugestii i podpowiedzi samych Użytkowników.

23 Sierpień 2018

JPK na żądanie automatycznie w Taxomatic. Program JPK na żądanie automatycznie w Taxomatic.

Od początku lipca jesteśmy gotowi na przesyłanie plików JPK na żądanie organów podatkowych. Taxomatic został automatycznie uaktualniony do przepisów, które właśnie weszły w życie.

1 Lipiec 2018

Wakacje bez podatków – to naprawdę możliwe. Program Wakacje bez podatków – to naprawdę możliwe.

Terminy, kwoty, rozliczenia, faktury, zobowiązania, pensje i jeszcze ZUSy… wymówek, żeby albo w ogóle nie jechać na wakacje, albo na wakacjach nie odpoczywać beztrosko nie brakuje – i przedsiębiorcom i księgowym. No bo czy można zawiesić biznes? Albo czy można pozostawić klienta bez obsługi i informacji? Można. Dzięki Taxomatic.

25 Czerwiec 2018

Znajdź księgowego

Znajdź biuro księgowe korzystające z Taxomatic

Wyszukaj księgowego